
Zaproszenie na pielgrzymkę
„Wiem Komu Uwierzyłem” - pod taki hasłem, już po raz 31, wyruszy w drogę do naszej Matki Maryi Piesza Pielgrzymka Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Słowa będące hasłem tegorocznej pielgrzymki zostały zaczerpnięte z drugiego listu św. Pawła Apostoła do Tymoteusza, biskupa Efezu. Św. Paweł, czując się bardzo osamotnionym i mając świadomość bliskiej śmierci, pisze z więzienia list do swojego kochanego dziecka w Chrystusie. Pisze, gdyż nie chce zostawić swojego ucznia bez zapewnienia, że warto wytrwać przy Chrystusie do końca.









