Drukuj

ALLELUJA!

zyczenia wn2024m

Drukuj

Spotkanie opłatkowe Grupy Św. Wojciecha

W sobotę odbyło się spotkanie opłatkowe grupy Św. Wojciecha. Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą. Następnie przeszliśmy do sali św. Michała. gdzie odczytany został fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Jezusa .
Podzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Atmosfera była niesamowicie serdeczna. Wspominaliśmy wspólne pielgrzymowanie co sprawiło, że wieczór był pełen wzruszeń i śmiechu.
Wszyscy wspólnie śpiewaliśmy tradycyjne polskie kolędy.
To spotkanie opłatkowe zintegrowało grupę i wprowadziło atmosferę wspólnoty rodzinnej????

 SwWojciech Oplatek2023 33

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

Drukuj

Spotkanie grupy Św. Wojciecha

W Hrubieszowie 26 sierpnia 2023 Grupa hrubieszowska Św. Wojciecha miała swoje spotkanie popielgrzymkowe . Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Św. Ducha a następnie przy wspólnym poczęstunku był czas na rozmowy i śpiewy. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego Księdza przewodnika Tomasza Żurawel, za jego wsparcie, pomoc i rozmowę. Grupa hrubieszowska dziękuję także księżom za obecność, przedstawicielom GSP Sekretariatu oraz Katolickiemu Radiu Zamość.

Drukuj

41. Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska

41. Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska dotarła 14 sierpnia na Jasną Górę. W tym roku tematem wędrowania było hasło trwającego roku duszpasterskiego: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Słowa te przypominały pątnikom niesamowitą prawdę, wielokrotnie powtarzaną przez papieża Franciszka, że Kościół nie jest supermarketem, wspólnotą dla idealnych i „nadających się”, ale szpitalem dla ludzi chorych i potrzebujących lekarza.

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Marek Mazurek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.