Drukuj

VI. Tarnowska Wola - Osiek 2023

Paweł Michalski + .

Dzisiejsza Mszę Św. przeżywaliśmy w Jadachach której przewodniczył ks. Tomasz Żurawel, przewodnik grupy hrubieszowskiej. Eucharystia to najważniejszy i zarazem szczególny moment każdego pielgrzymkowego dnia. Przy ołtarzu gromadzi nas sam Jezus Chrystus, który pozwala nam przytulić się do siebie, mówi do nas i karmi nas Pokarmem na życie wieczne.

image034

Kościół w Jadachach to szczególne miejsce na trasie naszej pielgrzymki – były takie lata, że właśnie tu dla niektórych pielgrzymów, z chwilą zawarcia sakramentu małżeństwa, zaczynał się nowy etap ich życia. W tym roku nie było ślubu, ale wierzymy mocno w to, że w przyszłości się to zmieni.

Po mszy św., która pokrzepiła nasze serca, zjedliśmy pyszny obiad przygotowanych przez mieszkańców i wyruszyliśmy w dalszą drogę. Po wczorajszym poligonie, dzisiejszy dzień był raczej przyjemnym spacerkiem. I właśnie tym przyjemnym spacerkiem przeszliśmy Wisłę. Kiedy dzień chylił się ku wieczorowi dotarliśmy do Osieka. W parafii Św. Stanisława zakończyliśmy dzisiejszą wędrówkę.

 

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć i relacji na żywo w dziale VIDEO.
A w dziale Nagrania, znajdziesz Konferencje Ojca Duchownego i nagrania Studia Pielgrzymkowego w Katolickim Radiu Zamość

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Marek Mazurek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.