Drukuj

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Paweł Michalski + .

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „CM C NA JASNĄ GÃRE A Stowo stało się ciałem zamieszkało wśródnas. I oglÄdaliÅ›my Jego chwałe, chwaÈe jakÄ Jednorodzong otrzymuje od Ojca pelen laski prawdy J1,14- Święta Narodzenia Pańskiego to wyjÄtkowy czas. Pragnę życzyć wszystkim gotowości na przyjęcie Bożego Syna do swego życia, mocy Ducha Swietego, który pomoże nam uwielbić Boga zasiewać ziarno pokoju wśród wszystkich naszych bliskich. Nowonarodzony oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem pomaga życie czynić szczęśliwym. Niech nadchodzący nowy 2023 rok przyniesie Wam dobre zdrowie, szczęście spokój. z Bożym błogosławieństwem ks. Marek maxи4eK Dyrektor Pieszej Pielgrzymki Zamojsko-Lubaczowskiej na Jasną Górę NA JASNĄ GÓRĘ”

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Marek Mazurek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.