Drukuj

II. Szczebrzeszyn - Biłgoraj

Paweł Michalski + .

 image008

Drugi dzień naszej pielgrzymki rozpoczęliśmy w kościele parafialnym pw. św. Izydora w Topólczy. Msza święta, w której uczestniczyliśmy była doskonałą formą wdzięczności, jaką okazaliśmy mieszkańcom Topólczy, Szczebrzeszyna i Żurawnicy.

Umocnieni Ciałem Pana Jezusa i Słowem Bożym ruszyliśmy w drogę do Biłgoraja. Przez Wywłoczkę, Panasówkę i Hedwiżyn mieliśmy do pokonania 26 km. To był bardzo ciepły i wymagający dzień, choć dla wszystkich, którzy wyruszyli na szlak – na pewno radosny. W końcu, po dwóch latach sztafety wróciliśmy do tradycyjnej formy pielgrzymowania

Zaznaczyć trzeba, że dzień dzisiejszy upływa nam w pięknej scenerii lasów Roztoczańskiego Parku Narodowego, który da trochę cienia ale i zdrowego powietrza, potrzebnego w tej upalnej atmosferze.

Intencje osób, które zostały w domach codziennie są omadlane na szlaku. Pielgrzymi niosą wszystkie intencje złożone poprzez deklaracje duchowego pielgrzymowania czy aplikację pamiętając w modlitwach również o najbliższych.


Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć i relacji na żywo w dziale VIDEO.
A w dziale Nagrania, znajdziesz Konferencje Ojca Duchownego i nagrania Studia Pielgrzymkowego w Katolickim Radiu Zamość

 

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Marek Mazurek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.