Drukuj

DLA PIELGRZYMÓW DUCHOWYCH

Paweł Michalski + .

W tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa w każdej grupie pielgrzymować może maksymalnie 30 osób. W pielgrzymce będą mogły wziąć udział TYLKO zapisane osoby (nie ma możliwości zapisywania się w czasie drogi). Jeśli dla kogoś zabraknie miejsca lub z różnych przyczyn nie będzie mógł pielgrzymować, będzie miał możliwość dołączenia do Grupy Duchowej.  W niej nie obowiązują żadne limity!

Na naszej stronie, na stronie diecezji, a także u przewodników grup i w parafiach są do pobrania FORMULARZE, poprzez które można zadeklarować uczestnictwo w duchowym pielgrzymowaniu na Jasną Górę.

deklaracjaPP    ModlitwaPP

Znajduje się tam miejsce na intencje, które będą polecane w czasie drogi w modlitwie. Wypełnioną Kartę Pielgrzyma Duchowego należy dostarczyć do 27 lipca do księdza proboszcza, przewodnika grupy lub przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do pobrania jest także Modlitwa Pielgrzyma Duchowego do codziennego odmawiania. Dla osób, które będą pielgrzymować w sposób duchowy, przewidziane jest Studio Pielgrzymkowe w Katolickim Radiu Zamość. Będzie w nim można usłyszeć codzienne konferencje ojca duchownego, relacje z trasy pielgrzymki oraz Apel Jasnogórski.

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Marek Mazurek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.