Drukuj

Spotkania pielgrzymkowe

Paweł Michalski + .

 

Pielgrzymi z grupy św. Tomasza wędrujący w 36. Zamojsko - Lubaczowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę spotykają się 16 września 2018 r. w Zamościu. Zaczynamy Mszą Św. o godz. 12.00 w Katedrze, a następnie spotkanie w katedralnym ogrodzie.
*
Przewodnik Grupy Św. Józef zaprasza na spotkanie popielgrzymkowe w niedzielę 16 września w Rachaniach. Początek godz. 12.00 Msza Św. w kościele.
*
30 września br. o godzinie 15:00 w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju zostanie odprawiona Msza Św. dziękczynna za nasze pielgrzymowanie do Pani Jasnogórskiej. Po Mszy Św spotkanie integracyjne (jeśli ktoś chce upiec jakieś dobre ciastko to można. Pozdrawiam i błogosławię. Ksiądz Karol - przewodnik
*
Przewodnik grupy św. Wojciecha, ks. Andrzej Łuszcz zaprasza na spotkanie popielgrzymkowe 30 września do Grodu Posadów. Początek o godz. 15.

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Marek Mazurek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.