Drukuj

Dzień 9 - W promieniach słońca

Paweł Michalski + .

Dziewiąty dzień wędrówki rozpoczął się bardzo wcześnie, bo przed 5. Trzeba było dojść na Mszę Św. Sprawowaliśmy Ją o 6.00 w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku. Przewodniczył jej ks. Franciszek Siarek, miejscowy proboszcz.

Z racji przypadającego na dzisiaj wspomnienia św. Wawrzyńca - diakona, kazanie wygłosił do nas dn Michał Kruk.
Ze słonecznego i bardzo gościnnego Chmielnika wyruszyliśmy ok. godz.. 7.30 i z każdym kilometrem zaczęliśmy odczuwać ciepło. W Kijach mieliśmy dłuższy postój, bo jedliśmy tu posiłek. Później przez Jakubów i Piaski dotarliśmy do Jędrzejowa.

Dzisiaj swoją wdzięczność za ich obecność na naszym pielgrzymim szlaku okazywaliśmy siostrom zakonnym, diakonom i klerykom, którzy oprócz modlitwy w ich intencji, dostawali od swoich grup również upominki. Przez cały dzień modliliśmy się także o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Ks. Krzysztof Hawro

 

Zapraszamy do oglądania fotogalerii zdjęć, a także wysłuchania homilii, studia pielgrzymkowego i apelu pielgrzymkowego na żywo na antenie Katolickiego Radia Zamość albo od odsłuchania na www.pielgrzymka.info

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Michał Moń
tel. 603385392, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 665 99 35 36, 692 64 20 55

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.